4605M-101-471LF
MFR.Part #
4605M-101-471LF
JLCPCB Part #
C7185565
Package
SIP-5
Description
250mW 4 470Ω 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5 Resistor Networks, Arrays ROHS