4605H-101-471LF
MFR.Part #
4605H-101-471LF
JLCPCB Part #
C1358669
Package
SIP-5-2.54mm
Description
300mW 4 470Ω 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS