4604X-102-475LF
MFR.Part #
4604X-102-475LF
JLCPCB Part #
C1358749
Description
2 300mW 4 4.7MΩ ±2% ±250ppm/℃ SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS