4604X-102-272LF
MFR.Part #
4604X-102-272LF
JLCPCB Part #
C1738637
Package
SIP-4-2.54mm
Description
2 2.7kΩ 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS