4604X-102-271LF
MFR.Part #
4604X-102-271LF
JLCPCB Part #
C7020291
Package
SIP-4
Description
2 270Ω 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4 Resistor Networks, Arrays ROHS