4604X-102-123LF
MFR.Part #
4604X-102-123LF
JLCPCB Part #
C1358686
Description
12kΩ 2 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS