4604X-101-471LF
MFR.Part #
4604X-101-471LF
JLCPCB Part #
C1358937
Description
200mW 3 4 470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS