4604X-101-273LF
MFR.Part #
4604X-101-273LF
JLCPCB Part #
C1362000
Package
SIP-4-2.54mm
Description
200mW 27kΩ 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS