4604X-101-202LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4604X-101-202LF
JLCPCB Part #
C1359023
Package
SIP-4-2.54mm
Description
200mW 2kΩ 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS