4604X-101-105LF
MFR.Part #
4604X-101-105LF
JLCPCB Part #
C1358827
Package
SIP-4-2.54mm
Description
1MΩ 200mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS