4604X-101-104LF
MFR.Part #
4604X-101-104LF
JLCPCB Part #
C1358585
Package
SIP-4-2.54mm
Description
100kΩ 200mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS