4604X-101-103LF
MFR.Part #
4604X-101-103LF
JLCPCB Part #
C1358483
Package
SIP-4-2.54mm
Description
10kΩ 200mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS