4604H-101-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4604H-101-102LF
JLCPCB Part #
C1358708
Package
SIP-4-2.54mm
Description
1kΩ 3 300mW 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS