4420P-T03-312/182
MFR.Part #
4420P-T03-312/182
JLCPCB Part #
C1365192
Description
1.8kΩ、3.1kΩ 115mW 20 36 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS