4420P-T02-153
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4420P-T02-153
JLCPCB Part #
C1360734
Package
SOIC-20-300mil
Description
15kΩ 160mW 19 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays