4420P-T02-102LF
MFR.Part #
4420P-T02-102LF
JLCPCB Part #
C1360760
Description
160mW 19 1kΩ 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS