4420P-601-250/201
MFR.Part #
4420P-601-250/201
JLCPCB Part #
C7450647
Description
-10℃~+85℃ 1 200pF 25V 3dB@21MHz 8 SOIC-20-300mil EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)