4420P-3-331/471LF
MFR.Part #
4420P-3-331/471LF
JLCPCB Part #
C1737219
Description
115mW 20 330Ω、470Ω 36 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS