4420P-3-302/622
MFR.Part #
4420P-3-302/622
JLCPCB Part #
C1737258
Description
115mW 20 36 3kΩ、6.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays