4420P-1-823LF
MFR.Part #
4420P-1-823LF
JLCPCB Part #
C1738549
Description
10 160mW 20 82kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS