4420P-1-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4420P-1-103LF
JLCPCB Part #
C1737606
Package
SOIC-20-300mil
Description
10 10kΩ 160mW 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS