4416P-T02-562
MFR.Part #
4416P-T02-562
JLCPCB Part #
C1361473
Description
15 16 160mW 5.6kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS