4416P-2-473LF
MFR.Part #
4416P-2-473LF
JLCPCB Part #
C1739764
Description
15 16 160mW 47kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS