4416P-2-203LF
MFR.Part #
4416P-2-203LF
JLCPCB Part #
C1737133
Description
15 16 160mW 20kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS