4416P-2-102LF
MFR.Part #
4416P-2-102LF
JLCPCB Part #
C1737123
Description
15 16 160mW 1kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS