4416P-1-822LF
MFR.Part #
4416P-1-822LF
JLCPCB Part #
C1737132
Description
16 160mW 8 8.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS