4416P-1-331LF
MFR.Part #
4416P-1-331LF
JLCPCB Part #
C1733070
Description
16 160mW 330Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS