4416P-1-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4416P-1-103LF
JLCPCB Part #
C1738935
Package
SOIC-16-300mil
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS