4311R-104-161/241
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4311R-104-161/241
JLCPCB Part #
C1361052
Package
SIP-11-2.54mm
Description
11 160Ω、240Ω 18 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays