4311R-101-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4311R-101-103
JLCPCB Part #
C1360860
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 10kΩ 11 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays