4311R-101-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4311R-101-102
JLCPCB Part #
C1360796
Package
SIP-11-2.54mm
Description
10 11 1kΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-11-2.54mm Resistor Networks, Arrays