4310R-104-681/102L
MFR.Part #
4310R-104-681/102L
JLCPCB Part #
C1363033
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 680Ω、1kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS