4310R-104-391/581
MFR.Part #
4310R-104-391/581
JLCPCB Part #
C1362620
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 390Ω、580Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS