4310R-104-391/561L
MFR.Part #
4310R-104-391/561L
JLCPCB Part #
C1363041
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 390Ω、560Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS