4310R-104-302/622
MFR.Part #
4310R-104-302/622
JLCPCB Part #
C7184422
Package
SIP-10
Description
10 16 200mW 3kΩ、6.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays