4310R-104-271/271L
MFR.Part #
4310R-104-271/271L
JLCPCB Part #
C1362979
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 270Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS