4310R-104-271/271
MFR.Part #
4310R-104-271/271
JLCPCB Part #
C1361055
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 16 200mW 270Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays