4310R-104-181/391L
MFR.Part #
4310R-104-181/391L
JLCPCB Part #
C5525254
Package
SIP-10
Description
10 16 180Ω、390Ω 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS