4310R-102-331LF
MFR.Part #
4310R-102-331LF
JLCPCB Part #
C1360390
Description
10 300mW 330Ω 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS