4310R-102-273LF
MFR.Part #
4310R-102-273LF
JLCPCB Part #
C1361191
Description
10 27kΩ 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS