4310R-102-181LF
MFR.Part #
4310R-102-181LF
JLCPCB Part #
C1360308
Description
10 180Ω 300mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS