4310R-101-471LF
MFR.Part #
4310R-101-471LF
JLCPCB Part #
C1358479
Description
10 200mW 470Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS