4310R-101-273LF
MFR.Part #
4310R-101-273LF
JLCPCB Part #
C1361184
Description
10 200mW 27kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS