4310R-101-202LF
MFR.Part #
4310R-101-202LF
JLCPCB Part #
C1357997
Description
10 200mW 2kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS