4310R-101-101LF
MFR.Part #
4310R-101-101LF
JLCPCB Part #
C1358481
Description
10 100Ω 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS