4310M-104-271/391
MFR.Part #
4310M-104-271/391
JLCPCB Part #
C1362555
Description
10 16 250mW 270Ω、390Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS