4310M-102-182
MFR.Part #
4310M-102-182
JLCPCB Part #
C6392368
Package
SIP-10
Description
1.8kΩ 10 400mW 5 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays