4310M-101-181LF
MFR.Part #
4310M-101-181LF
JLCPCB Part #
C1363264
Description
10 180Ω 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS