4310M-101-152
MFR.Part #
4310M-101-152
JLCPCB Part #
C5509666
Package
SIP-10
Description
1.5kΩ 10 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays