4310M-101-122
MFR.Part #
4310M-101-122
JLCPCB Part #
C1360232
Description
1.2kΩ 10 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS